Adventný kalendár 2018

advent giveaway, natural cosmetics

Adventný kalendár 2018

Rok sa z rokom skĺbil a dnes sme tu opäť trochu netradično-tradične… a hlavne súťaživo

Ako ste si už isto všimli aj na mojom webe, som tvor tvorivý a ešte viac mám rada takých ľudí ako som ja. Kreativitu a handmade svet a tiež prírodnú kozmetiku obľubujem zo všetkých strán. Tento svet ale tiež nie je vždy ružový a aj preto som chcela opäť poukázať na tých tvorcov, ktorých tvorba živí a venujú sa jej legálne.

Zároveň som vám chcela povedať (možno aj potešiť keď už sa to vianočné obdobie blíži), že aj tento rok bude od decembra (tj. od zajtra) spustený adventný kalendár, ktorý prebiehal počas minulého roka. Teraz však nastanú zmeny. Prišiel v trochu novom koncepte, s novými výrobcami. Tentokrát som ho totižto poňala voňavučko prírodne, a preto som sa rozhodla vám predstaviť čisto lokálnych výrobcov slovenskej a českej prírodnej kozmetiky.

….AVŠAK….

Ani tentokrát som si nedala povedať, a rypla som si do témy trochu citlivej a to zlegizovanie svojej tvorby. Vyspovedala som výrobcov kozmetiky, ktorý tvoria oficiálne, ako to vnímajú oni a ako to vlastne je s tou “legálnou” kozmetikou. No a kdeže výrobcov na slovensku bohužiaľ nie je až tak veľa aby som pokryla celý adventný, rozhodla som sa tentoraz osloviť aj susedov Čechov. Som nesmierne rada, že niektorí z nich s radosťou prijali túto ponuku a budú súčasťou tohto malého projektu. Takžeee, aj tento rok vám dávam do povedomia koľko príjemným voňavých produktov dokážete nájsť u slovenských/českých predajcov. Naozaj nie je potrebné lipnúť len na zahraničných značkách.

S radosťou vám oznamujem, že máte tento rok možnosť si zasúťažiť o skvelé prírodné produkty. Tento rok mám totižto pripravený pre vás všetkých….

PRÍRODNÝ ADVENTNÝ KALENDÁR

Áno dobre čítate od 1. decembra až po ten  slávny 24. vám prinesiem kreatívne dušu na povedomie. Kedže však zoskupiť 24 výrobcov prírodnej lokálnej kozmetiky nie je malina, tak tento rok nastali menšie zmeny. Niektoré dni sa bude súťažiť dlhšie ako 1 deň. Je potrebné byť ale obozretný, ktoré dni to budú vám veru nepoviem. 🙂 Nech to nemáte až také “jednoduché” a trochu to tu viac sledovali. Aby to bolo ešte viac zaujímavejšie a zvedavejšie nebudete vedieť dopredu, ktorá značka a výrobok bude nasledovať. Veď o tom je predsa adventný kalendár, o prekvapeniach, no nie? 🙂 Pre navnadenie vám ale prezradím, že  súčasťou adventného kalendára budú značky ako MusK, Liqoil, Soaphoria, Mylo, Jemnô a mnoho ďalších.

Prečo toto všetko?

Aby ste o tých ľuďoch nečítali iba taký “obyčajný” rozhovor. Obyčajné osôbky to veru nie sú! Totižto každá táto talentovaná dušička sa rozhodla vám v daný deň darovať niečo z jej ponuky.  Problém je však ten, že každého z vás čo to budete čítať obdarovať nevieme aj keby sme veľmi radi. Preto som sa rozhodla spraviť  to trochu veselšie a každý deň o daný výrobok môžete veselo súťažiť. Budete mať na to skoro 24 hodín (v niektorých prípadoch aj viac) aby ste sa do súťaže zapojili a následne na druhý deň bude vyhlásený pri článku výherca (okrem teda toho spomínaných okienok, ktoré budú trvať dlhšie). Ten budem vyžrebovaný cez random generátor a ozvem sa mu do mailu, aby som mu výhru mohla poslať. Pravidlá každej jednej súťaže budú vždy zverejnené pri článku a je potrebné ich dodržať. Inak bohužiaľ nebudete do súťaže zaradený. Pokúsim sa väčšinu balíčkov rozposlať ešte pred Vianocami, nech máte aspoň väčšina svoje výhry pod vianočnými stromčekmi ale ako je vám asi jasné, všetko sa mi to naozaj neporadí. Pevne však verím, že aj tak vás výhry budú lákať a budete sa zapájať.

Šup, šup zapíšte si do diárov, mobilov, tabletov a všetkého možného, že už zajtra začíname 🙂

Hohohoooo

 

PS: Na záver chcem poďakovať všetkým zúčastneným za ochotu a pomoc pri tvorbe ♥

 

V prípade ak by ste si chceli spätne pozrieť články pridávam prelinkovania 🙂

1.deň – MusK

2.deň – Enea

3.deň – 2sis cosmetics

4.deň – Soaphoria

5.deň – Jemnô

6. – 8.deň – Modrá púpava

9.deň – TVOJa kozmetika

10.deň – ANEMONE

11.deň – Navia

12. – 13.deň – JudaJakoba

14. – 16.deň – Alexír

17.deň – ALMARASOAP

18. – 19.deň – LIQOIL

20. – 21.deň – Mylo

22. – 24.deň – JAGAIA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.