O značke

1549268_10201447393809589_984432051_n1V rámci voľného času som sa zaoberala výrobou náušníc, náhrdelníkov, prsteňov a mnohým ďalším, vrátane doplnkov a oblečenia. Momentálne je toto moje hobby taktiež prínosom k hlavnému zdroju príjmu a to konkrétne od roku 2014, odkedy mám založenú živnosť. Medzi moje hobby patrí všetko v rámci módy a blogovaniu, kde zároveň môžem využiť svoju kreativitu.

Čo robím

Približne pred rokom ma oslovila známa, či jej pomôžem niečo nájsť, čo na Slovensku nebolo dostupné. Ja ako správny zástanca ručných prác, som je navrhla, že jej vecičku vyrobím.

Postupom času som zvyšovala svoje zručnosti okolo výroby bižutérie a skúmala nové techniky ešte zaujímavejších a ešte krajších náušníc, náramkov, náhrdelníkov, prsteňov ale aj čeleniek a iných vecí. Momentálne u mňa môžete nájsť bižutériu vyrobenú kombináciou viacerých techník. (živica, fimo a hlavne recyklácia)
Časom som sa dostala aj k prerábaniu obyčajného, secondhand oblečenia na nové, zaujímavejšie a výraznejšie. Recyklovaniu som sa začala venovať naplno, preto aktuálne u mňa nájdete väčšinu výrobkov recyklovaných. Konkrétne je už aj bižutéria v mojej ponuke prevažne zameraná práve na recyklovanie. Naďalej však rada skúšam nové techniky, experimentujem a snažím sa zdokonaľovať vo svoje tvorbe.

Kde môžete moju značku nájsť

Nájsť ma môžete na rôznych akciách v Bratislave a blízkom okolí v rámci handmade trhov. Moju tvorbu si môžete takisto prezrieť na facebook stránke, kde ma môžete kontaktovať s konkrétnou ponukou, potrebou, či položiť mi otázku, kde by ste mohli znova moje výrobky vidieť naživo. Pozrite si taktiež môj blog, na ktorom sa dozviete vždy aktuálne informácie o mojej tvorbe a veľa užitočných DIY nápadov a tipov. Prípadne ma nájdete aj na niektorých handmade predajných portáloch alebo kamenných obchodoch. Konkrétne v ktorých sa môžete dočítať na stránke v sekcii “KDE MA NÁJDETE”.