Sashe v tržnici – jar 2018

handmade

Sashe v tržnici – jar 2018

Opäť nás čakali tri jedinečné dni plné handmade a kreatívnych ľudí a s radosťou hlásim, že opäť som so svojou druhou značkou LukZu design bola súčasťou jarného Sashe v tržnici. Čomu som sa samozrejme nesmierne tešila, lebo veď záujem o túto super akciu rokmi stúpa aj zo strany predajcov, nie len kupujúcich. Tento rok bolo pre mňa ale naozaj výnimočný. Okrem atmosféry, ktorá je každým rokom viac a viac pre mňa osobne čarovná, o tom niet pochýb, sa mi prihodila taká milá vec.

Prvý krát v živote u mňa naozaj nakúpila v mojich očiach slovenská osobnosť a herecká ikona Zdenka Studenková. Viete si predstaviť tú nesmiernu radosť a nadšenie a pocity. Popravde ich ani neviem opísať. Pocit, že takýto človek sa pristaví pri vašom stánku a páči sa mu vaša tvorba, je naozaj čarovný. O to viac bol nedávno čarovný pri mojom pravidelnom sledovaní Inkognita a vyjedaní chladničky keď ho mala na sebe. Veru, aj mi zabehlo pri tom jedení keď som ho na nej zbadala. Musím uznať, že ho naozaj super zladila. Dnes som ale nie o tom chcela.

Mini report zo Sashe v tržnici

Dnes som vám chcela priniesť len pár záberov, z jedného predajného dňa kedy prišiel so mnou aj môj drahý Oknajko a pofotil pár záberov. Dokonca aj mňa (to sa predsa len nestáva dosť často). Ja som si teda trochu pretriedila, upravila a tu to máte 😉 Len tak bez nejakého špeci pokecu, lebo ten podľa mňa nepotrebujú…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.