Spolupráca so Satty Photography

handmade, photoshooting

Spolupráca so Satty Photography

..alebo ako sa netreba báť zapožičať svoje výrobky fotografom….

Z viacerých strán som už počula o tom ako sa predajcovia stránia a hlavne boja zapožičať svoje krásne handmade výrobky na fotenie, ako musia byť pri fotení ako to musí byť v ich okolí a pod. Z jednej strany ich chápem z druhej zas nie.

Preto som Vám tentokrát chcela ukázať ako dokáže fungovať spolupráca s fotografkou aj na diaľku 🙂

Je síce pravda, že Satty už poznám z pár predchádzajúcich fotení ale ani raz som to ešte neriešila, takto:
Pre zmenu oslovila ona mňa či by si nejaké tie vecičky nemohla zapožičať ona odo mňa na fotenie. Pravdaže som bola nadšená a súhlasila som. Háčik však bol, že obe sme dosť rozlietané a ešte k tomu Satty nám študuje v Nitre a tam teraz prevažne fotí. Tak sme to nechali na starú „dobrú“ slovenskú poštu. Vecičky som poctivo zabalila, nachystala a poslala k našej šikovnici.  Ona nafotila skvelé foto a  vecičky poslala späť. S tým, že sme si dohodli termín dokedy veci potrebujem mať doma na akciu a bolo. Nič zložité, však? 🙂 Tak a už bez ďalších písmenok môžete si obzrieť fotky od nej ….
handmadebyzuzu
handmadebyzuzu
handmadebyzuzu
handmadebyzuzu
handmadebyzuzu
handmadebyzuzu
Viac fotiek z fotenia nájdete TU
Čo hovoríte? Páči? Mne osobne áno, tieto vintage vecičky majú svoje čaro keď ich fotí ona, aj keď o sebe tvrdí, že je amatérsky fotograf. Osobne som názoru, že každý fotograf sa potrebuje na niečom zdokonaľovať, preto sa teším na našu ďalšiu spoluprácu 🙂
Vaša ZuZu
PS: V prípade ak ste zo Šamorína alebo Nitry a by ste mali záujem o foto od nej neváhajte ju kontaktovať (https://www.facebook.com/sattyphotos).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.