LoveColors

Vianočné Sashe – Pizstoryho palác (mini report)

Vianočné Sashe

Viac ako 40 predajcov, ktorých ste mohli vidieť počas vianočného Sashe. Bohatú nádielku z dielne handmade, dizajnových a remeselných tvorcov, v krásnych historických priestoroch. Vybrali pre vás tých najobľúbenejších, ale dali veľký priestor aj nováčikom. Krásnych handmade vecičiek bolo od výmyslu sveta! Samozrejme okrem kreatívnej tvorby nezabudli ani na chutné fajnotky od Mandlove, Shenku, NiceFries, Unas Bistra a Petite Crêperie.

***

Ešte predtým ako sa prehupneme úplne do roku 2018, som si povedala že si trochu spoločne zaspomíname na jednu udalosť z roku 2017. Presnejšie som vám dnes priniesla môj pokus o menší fotoreport z udalosti, ktorá sa konala počas víkendu pred dlho očakávanými Vianocami. Správne, ako ste už asi pochopili z prvých riadkov, dnes si môžete pozrieť menší fotoreport z Vianočného Sashe, ktoré sa konalo 3 dni v priestoroch Pizstoryho paláca. Priestor bol naozaj maličký oproti tak známej tržnici, v ktorej prebiehali tie predchádzajúce eventy, avšak o to viac bol útulný a komornejší. Dýchal svojou atmosférou a určitou predvianočnou náladou, ktorá nakoniec pochytila aj mňa trochu predčasne.

Vzhľadom k tomu, že to bol naozaj môj prvý takýto počin nafotiť udalosť sama, majú fotky svoje „muchy“. Viac som zachytila tvorbu našich šikovných predajcov ako tú predajnú atmosféru. Priznám sa, že pre mňa naozaj nie je easy fotiť ľudí v pohybe, tak aby fotky nevyzerali, že mi cez ne previal duch. Snáď sa raz naučím aj to. 🙂 Po vyselektovaní nepodarkov, sa mi ale aspoň pár záberov podarilo zosmoliť. Dnes si preto pripomeňme niektoré kreatívne duše, ktoré ste tam mohli stretnúť… Odkazy na ich tvorbu nájdete vždy pod foto. Predsa len ak by ste chceli aj v novom roku niekoho obdarovať 😉

 

Poďte si spoločne so mnou zaspomínať na túto udalosť!

LoveColors

LoveColors

Love Colors

2sis

2sis

2sis cosmetics

šupolka

šupolka

LaHodky

LaHodky

hestysocks

hestysocks

Hesty Socks

Mišena Juhász

Mišena Juhász

Abreadbag

Abreadbag

POKO LOKO

pidi

pidi

POKO LOKO a Pidi

Part

Part

magaela

magaela

Magaela

liqoil

liqoil

Liqoil

Ony

Ony

Ony

2 komentáre

 1. Vivien Mihalish

  8. januára 2018 at 14:31

  Super fotky! Veľmi sa mi páčia 🙂

  1. ZuZu

   8. januára 2018 at 15:46

   Jej ďakujem 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.