kvetinový polvenček

Kvetinový ošiaľ – ako vznikla moja prvá kvetinová parta

Dnes som sa rozhodla vám priniesť menší článok o tom ako som robila, niečo čomu sama až tak neprichádzam na chuť.

Prečo? Čítajte ďalej…

Kto ma už pozná osobne vie, že som kvetinovo – čelenkovému ošiaľu nepodľahla, ba až mi to trochu vadilo ako toho bolo všade veľa. Nie teraz nenarážam na predajcov týchto kvetinových vecičiek. Ako tvorba je to krásna a obdivujem, žienky čo s tým robia pravidelne a tvoria tieto kvetinové krásky a naozaj nevyzerajú gýčovo ako tie niektoré v obchodoch. Avšak ako trend už toho bolo naozaj dosť a všade na vôkol. Sama som skúsila ísť ako predajca trochu s trendmi ale v inej podobe a to náramkov. Tie však neboli až tak ocenené. Či to bolo cenou alebo niečím iným neviem. Popravde mi to ani tak nevadilo, vyrábať viem všeličo ale úprimne až tak ma to nebavilo. Ako viete viacej ma chytili za srdce perly a čipky, vďaka čomu vznikla moja druhá značka. O tej ale možno inokedy, má to však súvis s týmto mojim kvetinovým úletom.

Viete…

Pri hľadaní fotografa/ky na nafotenie tejto mojej novej značky som natrafila práve na talentovanú fotografku Zuzanu Grebač. Keďže sa mi jej fotky páčili spáchali sme spoločne jedno fotenie, s ktorým som bola nadmieru spokojná. Lenže tým že, viacerý možno viete, moja handmade tvorba je viac chválená ako kupovaná a moje podnikanie je viac v mínusových číslach ako plusových. Predsa nákup materiálu, riešenie balenia a pod. Tak som sa touto cestou s fotografkou dohodla, že jej viem bez problém zapožičať alebo priamo vyrobiť niečo, nejaký šperk na fotenie. Pokiaľ to samozrejme bude v mojich tvorivých možnostiach. Zuzka bola nadšená a vravela, že určite túto ponuku niekedy využije. Sama viem, že je málo výrobcov, ktorý sú ochotný na takéto spolupráce pristúpiť a ešte menej je ich takých čo spravia niečo priamo na fotenie.

Prišiel deň D.

Jedného krásneho dňa sa mi Zuzka ozvala a presne takto som sa dostala k výrobe tejto čelenky alebo presnejšie polvenčeka. Popravde som si chvíľu myslela, že ma porazí a v duchu si vravela „zas tie kvetiny ah jaj“. Nakoniec som si povedala, že to dám však ona bola tiež ochotná nafotiť tie moje šperky tak ako som chcela. Tak som teda nakúpila materiál a začala tvoriť. Za jedno poobedie som nakoniec vytvorila tento polvenček v jesenných tónoch a pekne cestoval na pripravované fotenie. Jediné čo som dúfala, že bude páčiť a využijú ho na fotenie. Stalo sa. Pri prvej videnej foto som skoro odpadla celé to spolu neskutočne ladilo, však vidíte na titulke. Tam už nie je čo povedať 🙂 Len že krásna fotka ♥ Prikladám ešte video kde môžete polvenček vidieť v plnej blízkosti a kráse. Ak by vás náhodou zaujal a chceli by ste ho mať doma tak si ho môžete zakúpiť priamo tu na Sashe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.