vykamienkované topánky

Kamienky na topánkach? Jednoznačne, ÁNO!

Ako ste už mohli postrehnúť naozaj je mojou vášňou ozdobovať rôznymi spôsobmi tenisky alebo akékoľvek iné topánky. Práve jedným z najväčších favoritov v zdobení je lepenie kamienkov alebo takzvané hotfixovanie. Záleží od toho aké kamienky sa na zdobenie použijú.  Za svoj čas čo vyrábam som už vyrobila viacero topánok, ktoré boli okamienkované. No medzi tie pre mňa osobne najzložitejšie, patrili práve tie posledné. A to členkové tenisky, ktoré som kamienkovala po celej bočnej strane. Áno nie je to kúsok, po ktorom bežne hocikto siahne ale sú mojimi aktuálnymi favoritmi. Vedela by som si predstaviť presne takýmto spôsobom kamienovania vytvárať svoje vlastné vzory a „kresby“ na topánkach.

vykamienkovane tenisky

Je to presne to čo ma naozaj baví pri zdobením topánok, práve to zdobenie takýmito kamienkami. Fantázii sa medze nekladú a je tam neskutočné množstvo možností ako vytvoriť svoj vlastný originálny kúsok. Presne tak nejak vznikli aj tieto baleríny. Chcela som niečo zaujímavé, v tomto prípade nie až tak výrazné ale zároveň trochu vtipné. Tak sa na nich objavili šípky. Áno dobre vidíte 🙂 Šípky, vám ukážu smer, ktorým sa uberať.
vykamienkovane baleriny

Skladom mávam málokedy viacero veľkostí a zákon schválnosti, že tie čo vás očarili akurát nie sú vaša veľkosť. Práve preto ak by bol záujem netreba zaváhať a stačí ma kontaktovať. S radosťou nájdem a vyzdobím topánočky podľa vašich predstáv. Dokonca aj v prípade ak máte svoje obľúbené, ktoré by ste túžili nejakým spôsobom inovovať alebo mať jednoducho svoj vlastný originálny kúsok. V tomto prípade sa naozaj fantázii medze nekladú. Ja verím, že naďalej bude moja maličkosť experimentovať a raz sa dostanem k spomínaným obrázkom v podobe kamienkov na topánkach 🙂 Zatiaľ vám prináša ešte pár záber už vytvorených topánok, či už na zákazu alebo len tak z mojej kreatívnej chvíle. Inak ak ste sa práve zamysleli k čomu by ste takéto topánky nosili upustite uzdu fantázie a zamyslite sa…. ako by sa skvele hodili či už na bežný deň k nejakému jarno/letnému outfitu. V kombinácii so sukňou by tiež, niektoré neboli na zahodenie alebo dokonca také baleríny na nejakú spoločenskú udalosť, či rovno pre nevestičky? Tak čo už si to viete predstaviť? 🙂 Ak nie nezúfajte, rozhodla som sa pripraviť vám nejaký ten „módny editoriál“ ako ich ladiť s celkovým outfitom. Snáď sa mi to v blízkej dobe podarí spáchať.

vykamienkovane tenisky(moje úplne prvé, pokusné)
vykamienkovane_topanky (vytvorené na zákazku)
vykamienkovane_topanky(trochu elegantnejšia varianta)

2 komentáre

 1. Ivona

  28. júla 2022 at 10:06

  Dobrý deň, vygravírovali by ste aj text na protetika ortopedické šlapky? Znie to ako bizár, je to k narodeninám

  1. ZuZu

   7. augusta 2022 at 9:40

   Zdravím v prvom rade ja negravírujem, to je úplne iná technika. Čo sa týka zdobenia kamienkami, záleží aký text akej veľkosti a pod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.