F&F sukňa

základný kúsok – sukňa ako ju skombinovať na 4 spôsoby

Plus size modelky, vedeli ste že aj také niečo existuje? Pri tom podľa mňa väčšina plus size modeliek na Slovensku a v Čechách majú bežnú konfekčnú veľkosť ako väčšina žien. Pritom takýchto modeliek je ako maku a nie sú až tak žiadané u fotografov. Zaujímalo by ma, prečo nie? Úprimnej odpovedi sa asi ťažko dopočujeme. Pri tom niektoré, ženy tú tak krásne aj keď nemajú dokonalé miery. Odvšadiaľ na nás stále číhajú len vyšportované a vychudnuté ladies. (Áno svojim spôsobom, k nim patrím aj ja, lebo som pomerne chudá. Lenže mňa osobne trochu hnevá, tento systém. Len o tom som dnes nechcela písať.)

Ja osobne poznám jednu v mojich očiach naozaj krásnu plus size modelku (ďalej už len modelečku:), ktorá je podľa mňa talentovaná. V hlave mi už dlhšie vŕtal plán ako začať stajlovať ale nie seba. Ja sa síce rada „vyfiknem“ ale osobne na mňa niečo dostať, čo aj sadne a nie je to z číny je vyslovene umenie. Tak isto je tam ešte menšie % fotografov, ktorý by o mňa mali záujem ohľadne fotenia ako u mojej krásnej modelečky. Predsa len nie som modelkovský typ a aj tie pózy a tvárenie mám len v začiatkoch, pomaličky sa oťukávam a učím. Práve preto som moju obľúbenú modelečku oslovila s nápadom. Takým malým, nesmelým. Ja ju budem obliekať, prípadne nejaké tie účesy trénovať a ona bude líčiť a modelkovať.

Niektorý už asi viete o koho ide čo? 😉

Veru áno zas a znova sme sa s Drew spojili a spravili nejaký spoločný /dúfam – dlhodobý/ nápad. Lenže aby to nebolo len také nudné stylovanie aka outfit aha, rozhodla som sa vniesť do stylingu kúsok handmade. Samozrejme to by som nebola ja.

Môžete sa preto tešiť na pravidelnú dávku môjho skromného stylingu a našich inšpirácii. Ako sa dá pekne obliecť aj v bežných konfekčných veľkostiach a zároveň do toho vsunúť aj nejaký ten handmade kúsok od rôznorodých značiek slovenského, českého a občas aj zahraničného trhu.

 

Model: Drew

foto:  Mish Neumann photography

1. elegantly

top, skirt & shoes – F&F clothing , coat – fioreLino handmade , hat – Alate millinery

jedna sukňa 4x inak

jedna sukňa 4x inak
jedna sukňa 4x inak

2. the bomber effect

top, skirt & bomber jacket –  F&F clothing , handbag – Uashmama , sunglasses – Sammydress

jedna sukňa 4x inak

jedna sukňa 4x inak

3. sensuality

off shoulder top, skirt –  F&F clothing , hat – Alate millinery , handbag – Uashmama

 

4. office girl

blouse, skirt –  F&F clothing , handbag – Dajana Rodriguez, shoes – OJJU via Zoot , sunglasses – Sammydress

jedna sukňa 4x inak

jedna sukňa 4x inak

jedna sukňa 4x inak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.