lookbook_outfitov

Kamienkové tenisky – 4 kombinácie ako ich nosiť

Bežne sa asi stretávate s klasickou kombináciou  jednoduchých tenisiek s bežný outfitom tj. rifle + tričko. Avšak čo ak máte tenisky nie veľmi bežné alebo by ste si také chceli zaobstarať, len neviete k čomu ich nosiť. Dnes som sa vám preto rozhodla priniesť malú inšpiráciu ako sa dajú moje kamienkové (…ale aj maľované) topánky ľahko kombinovať s rôznymi outfitmi. Či už do práce, do mesta alebo aj na nejakú tú spoločenskú udalosť.

1. Netradičná nevesta

dress – Zoot, floral headband – AndyCreative, shoes – by me 🙂 handmade by ZuZu

Naozaj nie každá z nás túži mať klasické „tortové“ šaty a svadbu podľa tradičných zaužívaných zvykov. Niektoré ženy dokonca na nohách neznesú opätky alebo pri svojej výške si to nemôžu dovoliť. Práve preto sú príjemným ozvláštnením pre nevesty, práve takéto tenisky. Výhodou je, že v nich môžete bez problémov pretancovať celučičkú noc a zároveň ich viete využiť aj po svadbe 🙂 To si samozrejme ukážeme tiež, čoskoro…

netradicna_nevesta

netradicna_nevesta

kvetinovy_vencek

netradicna_nevesta

2. Družička / hosť na svadbe

skirt- Zoot, top – F&F, floral box – Matty Urbanič, shoes – by me 🙂 handmade by ZuZu

Pamätáte si tie americké svadby, kde sú všetky družičky rovnaké?  Na Slovensku to síce nie až takým zvykom ale snažíme sa aspoň mať na niektorých svadbách družičky v rovnakých farbách. Čo tak to trochu ozvláštniť? 🙂 Čo keby mala každá družička svoje kamienkové tenisky k outfitu? Možno pre niekoho šialenosť ale prečo nie? Prípadne sa chystáte na svadbu ako hosť a neviete čo na seba? Kto povedal, že pod tou peknou tylovou sukňou nemôžu byť vaše obľúbené tenisky? Nikto, a ešte ak vám počas svadby občas vykuknú, verte že zaujmete okolie a pár ľudí sa príde spýtať odkiaľ ich máte…

druzicka_ci_host

kvetinovy_box

druzicka_ci_host

vykamienkovane_tenisky

3. Na nákup, či do mesta

dress, hat & bag- Zoot, fruits by Billa 😀 & shoes – by me 🙂 handmade by ZuZu

Kto povedal, že pri nakupovaní, nemôžeme byť pekné a zvodné. Nákupy potravín predsa nemusia byť nočnou morou každej ženy. Šup ho sa vyparádiť sa, nahodiť svoje bling bling tenisky a garantujem, že ostatné vám budú závidieť ako to nakupovanie tak ladne zvládate. Ak vás náhodou kamoška zavolá medzi tým na kávu, nemusíte váhať či je súce aby vás takto neupravenú videla. Tip na záver: Klobúk je cez leto nutnosťou a perfektne zakryje ten váš ranný (hm) výtvor na hlave, čo sa nedá ani náhodou rozčesať.

ako_na_nakup

ako_na_nakup

ceska_sitovka_na_nakup

ako_na_nakup

4. Na festival

bum bag- Zoot, dress – F&F, sunglasses – C&A, shoes – by me 🙂 handmade by ZuZu

Áno, áno… leto a festival, to k sebe jednoducho patrí. Najkrajšie na týchto fesťákoch je to, že tam sa móda nepíše a nemá hranice. Tam jednoducho môžete kombinovať aj to na pohľad nekombinovateľné. Vždy sa však treba pripraviť ako na chladné dni tak aj na tie kedy máte chuť umrieť z toľkého slnka. Musíte myslieť aj na svoje pohodlie a voľnosť pohybu, tak aj nato aby ste nestratili cenné veci ako mobil, peniaze a pod. Ja som vám v tomto prípade nakombinovala taký viac letný look na tie slnečnejšie dni.  Síce bez klobúka ale myslím, že pri menšej obmene by styling zniesol aj ten. No všímajte si tú vychytávku v podobe mega super fest ľadvinky. Máte kde dať cennosti ale zároveň máte voľné ruky na slobodné hopsanie svojej obľúbenej kapely.

 

Na dnes je to moji milý všetko ale čakajte v blízkej dobe ešte jeden styling, kde som sa vám rozhodla ukázať ako môžete ísť aj do divadla s botičkami z mojej tvorby 🙂 Keby ste však boli zvedavý skôr nájdete ho v menšom lookbook-u, ktoré sme so Zuzkou spáchali počas fotenia.

PS: Je to naše prvé takéto video, čiže viem že ešte čo zlepšovať 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.