outfit_do_divadla

Keď idem za kultúrou – ako sa obliecť

Dnes je tu spomínané pokračovanie článku o vykamienkovanej obuvi. Je to taká moja závislosť kamienkovať akékoľvek topánky, lenže málokto si vie predstaviť kam by si také niečo obul. Preto som vám pripravila ešte minule článok, kde som jedny naozaj výrazné kamienkové tenisky skombinovala do štyroch rozličných outfitov. Pri toľkej akčnosti s fotografkou sme nakoniec spáchali ešte jednu kombináciu ale s inými topánkami. Nazvala som ju „za kultúrou“ lebo nie je až takým bežným lookom, niekam do práce.  Niektoré odvážne žienky to však môžu skúsiť.

Kam by som ja v takomto niečom išla? Napríklad do takého divadla, na nejakú výstavu, event (záleží od úrovne eventu a prípadného dresscodu)…

Jednoducho za kultúrou 🙂

V tomto prípade som k šatám volila moje kamienkové baleríny „arrow“ (ukážu vám smer chôdze, hihi) a k nim jednoduchú listovú kabelku, ktorá ale výrazná svojou farbou. K nej som doladila rúž, nahodila okuliare do slnečného dňa a mohlo sa ísť. Jednoduchý ale pri to zaujímavý outfit na svete.

Model a styling: JA

foto: Butterfly creative by Susy

 

Time for culture:

dress – Zoot, shoes – by me 🙂 handmade by ZuZu, sunglasses – eBay, clutch bag – secondhand

outfit_do_divadla

p

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.