sashe v trznici

Ako bolo na Sashe v tržnici – mini report

Je to pomaly dva mesiace čo sme sa mohli osobne stretnúť na udalosti plnej handmade produktov, kreatívnych ľudí a nakupujúcich, ktorých tento svet nejakým spôsobom zaujíma. Medzi nimi, teda presnejšie medzi predajcami som bola aj ja so svojou druhou značkou, ktorú mám (LukZu design – keby to náhodou niekomu uniklo). Tentokrát som si povedala, že ak sa nám s drahým podarí, spravíme fotoreport z týchto jedinečných troch dní.

Hold človek mieni a situácia mení

Nakoniec vzniklo aspoň týchto pár záberov z posledného dňa s ktorými som sa rozhodla s vami podeliť. Viete ono to naozaj nie je také ízi-pízi ako sa zdá. Ak chcete na akcii aj niečo predať musíte sa 90% svojho času zdržiavať len v tom svojom stánočku a nemáte až takú možnosť utekať k iným. Čo ma občas zvykne zamrzieť. Tentokrát som však aspoň vás čo ma sledujete na instagrame stihla na chvíľočku preniesť pomocou insta livestream-u na túto jedinečnú handmade akciu. Nabudúce pevne verím, že aj vy čo si tento článok čítate a nezastavili ste sa, tak prídete. 🙂 Napríklad aj na pripravovaný vianočný Sashe trh, ktorý sa bude konať v Pisztoryho paláci. Ja síce tentokrát nebudem jeho súčasťou. (ako si nestíham, lebo pracujem na menšom prekvapí pre vás) Určite sa vám však oplatí zastaviť a nakúpiť nejaké tie vianočné darčeky.

Na záver jedna rýchla foto z posledného dňa pri krásnej Sashe fotostene 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.